Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr EC577114884

881 000 zł

15 190 zł /m²

Rata 4 122 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Marina w Świecie Nieruchomości

Gdynia, Grabówek, Hugo Kołłątaja

3 pokoje, mieszkanie 58,00 m², piętro 2, oferta nr , EC577114884, Gdynia, Grabówek, Grabówek, Hugo Kołłątaja
EC577114884 - zdjęcie nr 0
EC577114884 - zdjęcie nr 1
EC577114884 - zdjęcie nr 2
EC577114884 - zdjęcie nr 3
EC577114884 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę