Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,48 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr EC705797801

892 000 zł

15 518 zł /m²

Rata 4 173 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Marina w Świecie Nieruchomości

Gdynia, Grabówek, Hugo Kołłątaja

3 pokoje, mieszkanie 57,48 m², piętro 3, oferta nr , EC705797801, Gdynia, Grabówek, Grabówek, Hugo Kołłątaja
EC705797801 - zdjęcie nr 0
EC705797801 - zdjęcie nr 1
EC705797801 - zdjęcie nr 2
EC705797801 - zdjęcie nr 3
EC705797801 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,48 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę