Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,26 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr EC312357030

892 000 zł

15 578 zł /m²

Rata 4 173 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Marina w Świecie Nieruchomości

Gdynia, Grabówek, Hugo Kołłątaja

3 pokoje, mieszkanie 57,26 m², piętro 4, oferta nr , EC312357030, Gdynia, Grabówek, Grabówek, Hugo Kołłątaja
EC312357030 - zdjęcie nr 0
EC312357030 - zdjęcie nr 1
EC312357030 - zdjęcie nr 2
EC312357030 - zdjęcie nr 3
EC312357030 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,26 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę