Logo

Nowe mieszkanie, 45,29 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A13.2

359 000 zł

7 927 zł /m²

Rata 1 680 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kostrzyn, Gwiazdowo, ul. Półwiejska

3 pokoje, mieszkanie 45,29 m², piętro 1, oferta nr A13.2, Osiedle Gwiazdowo II, Kostrzyn, Gwiazdowo, ul. Półwiejska
Osiedle Gwiazdowo II - zdjęcie nr 0
Osiedle Gwiazdowo II - zdjęcie nr 1
Osiedle Gwiazdowo II - zdjęcie nr 2
Osiedle Gwiazdowo II - zdjęcie nr 3
Osiedle Gwiazdowo II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 45.29 m², A13.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,29 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

Etap 4 - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę