Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 68,00 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 511320

690 000 zł

10 147 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Nowy Dwór, Gubińska

3 pokoje, mieszkanie 68,00 m², piętro 10, oferta nr , 511320, Wrocław, Nowy Dwór, Gubińska
511320 - zdjęcie nr 0
511320 - zdjęcie nr 1
511320 - zdjęcie nr 2
511320 - zdjęcie nr 3
511320 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,00 m²

Piętro:

10 piętro

Rok Budowy:

2001

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę