Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,18 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 750906

800 000 zł

13 293 zł /m²

Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ustronie Morskie, Graniczna

3 pokoje, mieszkanie 60,18 m², piętro 3, oferta nr , 750906, Ustronie Morskie, Graniczna
750906 - zdjęcie nr 0
750906 - zdjęcie nr 1
750906 - zdjęcie nr 2
750906 - zdjęcie nr 3
750906 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.18 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,18 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę