Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 363330

1 280 000 zł

19 104 zł /m²

Rata 5 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ustronie Morskie, Graniczna

3 pokoje, mieszkanie 67,00 m², piętro 3, oferta nr , 363330, Ustronie Morskie, Graniczna
363330 - zdjęcie nr 0
363330 - zdjęcie nr 1
363330 - zdjęcie nr 2
363330 - zdjęcie nr 3
363330 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę