Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 85745/6624/OMS

740 000 zł

14 800 zł /m²

Rata 3 462 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Głębocka

3 pokoje, mieszkanie 50,00 m², piętro 3, oferta nr , 85745/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Głębocka
85745/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85745/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85745/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85745/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85745/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę