Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,17 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 301699

699 998 zł

9 976 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Przedmieście Oławskie, Gen. Karola Kniaziewicza

3 pokoje, mieszkanie 70,17 m², piętro 1, oferta nr , 301699, Wrocław, Przedmieście Oławskie, Gen. Karola Kniaziewicza
301699 - zdjęcie nr 0
301699 - zdjęcie nr 1
301699 - zdjęcie nr 2
301699 - zdjęcie nr 3
301699 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70.17 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,17 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę