Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 85,57 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr IN311650

3 700 000 zł

43 239 zł /m²

Rata 17 311 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, Sobieszewo

3 pokoje, mieszkanie 85,57 m², piętro 1, oferta nr , IN311650, Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, Sobieszewo
IN311650 - zdjęcie nr 0
IN311650 - zdjęcie nr 1
IN311650 - zdjęcie nr 2
IN311650 - zdjęcie nr 3
IN311650 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 85.57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

85,57 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę