Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,55 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 124507/78/OMS

607 001 zł

11 775 zł /m²

Rata 2 840 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Bydgoszcz, Bartodzieje, Gajowa

3 pokoje, mieszkanie 51,55 m², piętro 1, oferta nr , 124507/78/OMS, Bydgoszcz, Bartodzieje, Gajowa
124507/78/OMS - zdjęcie nr 0
124507/78/OMS - zdjęcie nr 1
124507/78/OMS - zdjęcie nr 2
124507/78/OMS - zdjęcie nr 3
124507/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,55 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,68 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Bydgoszcz, Bartodzieje, Gajowa, 124507/78/OMS | Tabelaofert.pl