Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 120,00 m², 3 pokoje, oferta nr R5233654

2 687 010 zł

22 392 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Fuengirola

3 pokoje, mieszkanie 120,00 m², oferta nr , R5233654, Fuengirola
R5233654 - zdjęcie nr 0
R5233654 - zdjęcie nr 1
R5233654 - zdjęcie nr 2
R5233654 - zdjęcie nr 3
R5233654 - zdjęcie nr 4
R5233654 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

120,00 m²

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę