Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 130,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4039657

5 722 110 zł

44 016 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Fuengirola

3 pokoje, mieszkanie 130,00 m², oferta nr , R4039657, Fuengirola
R4039657 - zdjęcie nr 0
R4039657 - zdjęcie nr 1
R4039657 - zdjęcie nr 2
R4039657 - zdjęcie nr 3
R4039657 - zdjęcie nr 4
R4039657 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

130,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę