Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,80 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 20358/4112/OMS

624 580 zł

10 996 zł /m²

Rata 2 922 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Jagodno, Franza Petera Schuberta

3 pokoje, mieszkanie 56,80 m², piętro 1, oferta nr , 20358/4112/OMS, Wrocław, Jagodno, Franza Petera Schuberta
20358/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20358/4112/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 56.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,80 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę