Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 20357/4112/OMS

669 320 zł

11 155 zł /m²

Rata 3 132 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Jagodno, Franza Petera Schuberta

3 pokoje, mieszkanie 60,00 m², piętro 2, oferta nr , 20357/4112/OMS, Wrocław, Jagodno, Franza Petera Schuberta
20357/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20357/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20357/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20357/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20357/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę