Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,83 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 123224/78/OMS

848 610 zł

10 765 zł /m²

Rata 3 970 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Bydgoszcz, Bartodzieje, Fordońska

3 pokoje, mieszkanie 78,83 m², piętro 3, oferta nr , 123224/78/OMS, Bydgoszcz, Bartodzieje, Fordońska
123224/78/OMS - zdjęcie nr 0
123224/78/OMS - zdjęcie nr 1
123224/78/OMS - zdjęcie nr 2
123224/78/OMS - zdjęcie nr 3
123224/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78.83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

78,83 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę