Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,99 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 399400235

760 000 zł

14 342 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty ABC DOM Biuro Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, Felińskiego

3 pokoje, mieszkanie 52,99 m², piętro 3, oferta nr , 399400235, Kraków, Prądnik Biały, Felińskiego
399400235 - zdjęcie nr 0
399400235 - zdjęcie nr 1
399400235 - zdjęcie nr 2
399400235 - zdjęcie nr 3
399400235 - zdjęcie nr 4
399400235 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,99 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Strony świata:

zachód (W)

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę