Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,15 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr bud.21m27-659

845 000 zł

14 786 zł /m²

Rata 3 954 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Federowicza

3 pokoje, mieszkanie 57,15 m², piętro 2, oferta nr , bud.21m27-659, Kraków, Dębniki, Ruczaj, Federowicza
bud.21m27-659 - zdjęcie nr 0
bud.21m27-659 - zdjęcie nr 1
bud.21m27-659 - zdjęcie nr 2
bud.21m27-659 - zdjęcie nr 3
bud.21m27-659 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.15 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,15 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę