Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,05 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 25466/2089/OMS

932 000 zł

17 568 zł /m²

Rata 4 361 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Rzeszów, Drabinianka, Eugeniusza Kwiatkowskiego

3 pokoje, mieszkanie 53,05 m², piętro 1, oferta nr , 25466/2089/OMS, Rzeszów, Drabinianka, Eugeniusza Kwiatkowskiego
25466/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25466/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25466/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25466/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25466/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.05 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,05 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę