Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 92,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4909090

2 225 265 zł

24 188 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

3 pokoje, mieszkanie 92,00 m², oferta nr , R4909090, Estepona
R4909090 - zdjęcie nr 0
R4909090 - zdjęcie nr 2
R4909090 - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

92,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę