Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 137,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4808278

2 394 809 zł

17 480 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Estepona

3 pokoje, mieszkanie 137,00 m², oferta nr , R4808278, Estepona
R4808278 - zdjęcie nr 0
R4808278 - zdjęcie nr 1
R4808278 - zdjęcie nr 2
R4808278 - zdjęcie nr 3
R4808278 - zdjęcie nr 4
R4808278 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

137,00 m²

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę