Logo

Nowe mieszkanie, 73,82 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr M81

723 436 zł

9 800 zł /m²

Rata 3 385 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ignatki-Osiedle, ul. Działkowa 1

3 pokoje, mieszkanie 73,82 m², piętro 3, oferta nr M81, Ignatki Forest - Etap 2, Ignatki-Osiedle, ul. Działkowa 1
Ignatki Forest - Etap 2 - zdjęcie nr 0
Ignatki Forest - Etap 2 - zdjęcie nr 1
Ignatki Forest - Etap 2 - zdjęcie nr 2
Ignatki Forest - Etap 2 - zdjęcie nr 3
Ignatki Forest - Etap 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.82 m², M81
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,82 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę