Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,77 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr AG118392

310 000 zł

5 101 zł /m²

Rata 1 450 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Gniewkowo, Dr. Jana Dreckiego

3 pokoje, mieszkanie 60,77 m², piętro 4, oferta nr , AG118392, Gniewkowo, Dr. Jana Dreckiego
AG118392 - zdjęcie nr 0
AG118392 - zdjęcie nr 1
AG118392 - zdjęcie nr 2
AG118392 - zdjęcie nr 3
AG118392 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.77 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,77 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę