Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,84 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 42892

799 900 zł

14 586 zł /m²

Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Dożynkowa

3 pokoje, mieszkanie 54,84 m², piętro 2, oferta nr , 42892, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Dożynkowa
42892 - zdjęcie nr 0
42892 - zdjęcie nr 1
42892 - zdjęcie nr 2
42892 - zdjęcie nr 3
42892 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.84 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,84 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę