Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,91 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 822199

750 000 zł

14 175 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Klecina, Dożynkowa

3 pokoje, mieszkanie 52,91 m², piętro 2, oferta nr , 822199, Wrocław, Klecina, Dożynkowa
822199 - zdjęcie nr 0
822199 - zdjęcie nr 1
822199 - zdjęcie nr 2
822199 - zdjęcie nr 3
822199 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.91 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,91 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę