Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,99 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 24936/2089/OMS

875 000 zł

12 502 zł /m²

Rata 4 094 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Lublin, Ponikwoda, Rudnik, Dożynkowa

3 pokoje, mieszkanie 69,99 m², piętro 2, oferta nr , 24936/2089/OMS, Lublin, Ponikwoda, Rudnik, Dożynkowa
24936/2089/OMS - zdjęcie nr 0
24936/2089/OMS - zdjęcie nr 1
24936/2089/OMS - zdjęcie nr 2
24936/2089/OMS - zdjęcie nr 3
24936/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 69.99 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,99 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,53 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę