Logo

Nowe mieszkanie, 70,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C6.1

844 962 zł

11 985 zł /m²

Rata 3 953 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dębowe Zacisze

Gliwice, Wójtowa Wieś, ul. Dolnej Wsi

3 pokoje, mieszkanie 70,50 m², parter, oferta nr C6.1, Dębowe Zacisze, Gliwice, Wójtowa Wieś, ul. Dolnej Wsi
Dębowe Zacisze - zdjęcie nr 0
Dębowe Zacisze - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 70.5 m², C6.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,50 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (9,20 m²), ogródek (111,12 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę