Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 30090117

625 000 zł

11 574 zł /m²

Rata 2 924 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Fabryczna, Dokerska

3 pokoje, mieszkanie 54,00 m², piętro 3, oferta nr , 30090117, Wrocław, Fabryczna, Dokerska
30090117 - zdjęcie nr 0
30090117 - zdjęcie nr 1
30090117 - zdjęcie nr 2
30090117 - zdjęcie nr 3
30090117 - zdjęcie nr 4
30090117 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1996

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę