Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 83,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr PAN692409

1 399 000 zł

16 754 zł /m²

Rata 6 546 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mechelinki, Do Morza

3 pokoje, mieszkanie 83,50 m², parter, oferta nr , PAN692409, Mechelinki, Do Morza
PAN692409 - zdjęcie nr 0
PAN692409 - zdjęcie nr 1
PAN692409 - zdjęcie nr 2
PAN692409 - zdjęcie nr 3
PAN692409 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 83.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

83,50 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę