Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,50 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 85065/6624/OMS

549 000 zł

13 899 zł /m²

Rata 2 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Dionizosa

3 pokoje, mieszkanie 39,50 m², piętro 3, oferta nr , 85065/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Dionizosa
85065/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85065/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85065/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85065/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85065/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

39,50 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę