Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,00 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr 84876/6624/OMS

1 000 000 zł

14 925 zł /m²

Rata 4 679 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursynów, Dereniowa

3 pokoje, mieszkanie 67,00 m², piętro 8, oferta nr , 84876/6624/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Dereniowa
84876/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84876/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84876/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84876/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84876/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,00 m²

Piętro:

8 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1986

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę