Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,29 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr FCZ-MS-199217-6

499 000 zł

9 364 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Czarnków

3 pokoje, mieszkanie 53,29 m², piętro 2, oferta nr , FCZ-MS-199217-6, Czarnków
FCZ-MS-199217-6 - zdjęcie nr 0
FCZ-MS-199217-6 - zdjęcie nr 1
FCZ-MS-199217-6 - zdjęcie nr 2
FCZ-MS-199217-6 - zdjęcie nr 3
FCZ-MS-199217-6 - zdjęcie nr 4
FCZ-MS-199217-6 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,29 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę