Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,75 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 66515/3098/OMS

755 000 zł

15 812 zł /m²

Rata 3 532 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Cieszyńska

3 pokoje, mieszkanie 47,75 m², piętro 2, oferta nr , 66515/3098/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Cieszyńska
66515/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66515/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66515/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66515/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66515/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66515/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,75 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Warszawa, Mokotów, Cieszyńska, 66515/3098/OMS | Tabelaofert.pl