Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 827284

575 000 zł

11 979 zł /m²

Rata 2 690 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 48 m², Cicha, Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój, Cicha

3 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 1, oferta nr , 827284, Świeradów-Zdrój, Cicha
827284 - zdjęcie nr 0
827284 - zdjęcie nr 1
827284 - zdjęcie nr 2
827284 - zdjęcie nr 3
827284 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę