Logo

Nowe mieszkanie, 62,76 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M.A.2.029

806 466 zł

12 850 zł /m²

Rata 3 773 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Cukrownia

Pruszcz Gdański, ul. Chopina

3 pokoje, mieszkanie 62,76 m², piętro 2, oferta nr M.A.2.029, Cukrownia, Pruszcz Gdański, ul. Chopina
Cukrownia - zdjęcie nr 0
Cukrownia - zdjęcie nr 1
Cukrownia - zdjęcie nr 2
Cukrownia - zdjęcie nr 3
Cukrownia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.76 m², M.A.2.029
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,76 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,35 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę