Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 83,00 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr TC299269

1 569 000 zł

18 904 zł /m²

Rata 7 341 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Chmielna

3 pokoje, mieszkanie 83,00 m², piętro 6, oferta nr , TC299269, Warszawa, Wola, Wola, Chmielna
TC299269 - zdjęcie nr 0
TC299269 - zdjęcie nr 1
TC299269 - zdjęcie nr 2
TC299269 - zdjęcie nr 3
TC299269 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

83,00 m²

Piętro:

6 piętro

Rok Budowy:

1928

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę