Logo

Nowe mieszkanie, 63,25 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 23

715 770 zł

11 317 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 349 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wolne Miasto

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, ul. Cedrowa 33

3 pokoje, mieszkanie 63,25 m², piętro 1, oferta nr 23, Wolne Miasto, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, ul. Cedrowa 33
Wolne Miasto - zdjęcie nr 0
Wolne Miasto - zdjęcie nr 1
Wolne Miasto - zdjęcie nr 2
Wolne Miasto - zdjęcie nr 3
Wolne Miasto - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.25 m², 23
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,25 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,54 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę