Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 141,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4883716

3 602 810 zł

25 552 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Casares

3 pokoje, mieszkanie 141,00 m², oferta nr , R4883716, Casares
R4883716 - zdjęcie nr 0
R4883716 - zdjęcie nr 1
R4883716 - zdjęcie nr 2
R4883716 - zdjęcie nr 3
R4883716 - zdjęcie nr 4
R4883716 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

141,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę