Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,70 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 12366/3186/OMS

389 400 zł

5 587 zł /m²

Rata 1 822 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 69.7 m², Braci Jeziorowskich, Płock

Płock, Braci Jeziorowskich

3 pokoje, mieszkanie 69,70 m², parter, oferta nr , 12366/3186/OMS, Płock, Braci Jeziorowskich
12366/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12366/3186/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 69.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,70 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę