Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,94 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 25985/2089/OMS

850 000 zł

15 758 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Czyżyny, Bolesława Orlińskiego

3 pokoje, mieszkanie 53,94 m², piętro 2, oferta nr , 25985/2089/OMS, Kraków, Czyżyny, Bolesława Orlińskiego
25985/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25985/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25985/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25985/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25985/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.94 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,94 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę