Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 89,40 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr VTS-MS-7226

519 000 zł

5 805 zł /m²

Rata 2 428 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty VERITAS Nieruchomości

Chorzów, Bolesława Chrobrego

3 pokoje, mieszkanie 89,40 m², piętro 4, oferta nr , VTS-MS-7226, Chorzów, Bolesława Chrobrego
VTS-MS-7226 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-7226 - zdjęcie nr 1
VTS-MS-7226 - zdjęcie nr 2
VTS-MS-7226 - zdjęcie nr 3
VTS-MS-7226 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 89.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

89,40 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę