Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,30 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 85321/6624/OMS

799 000 zł

14 991 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Blacharska

3 pokoje, mieszkanie 53,30 m², piętro 9, oferta nr , 85321/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Blacharska
85321/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85321/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85321/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85321/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85321/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,30 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę