Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,53 m², 3 pokoje, parter, oferta nr HS918026

590 000 zł

12 157 zł /m²

Rata 2 760 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Gdańsk, Chełm, Bitwy Pod Lenino

3 pokoje, mieszkanie 48,53 m², parter, oferta nr , HS918026, Gdańsk, Chełm, Bitwy Pod Lenino
HS918026 - zdjęcie nr 0
HS918026 - zdjęcie nr 1
HS918026 - zdjęcie nr 2
HS918026 - zdjęcie nr 3
HS918026 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,53 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1943

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę