Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,81 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 56709/4508/OMS

816 000 zł

14 888 zł /m²

Rata 3 818 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Bernardyńska

3 pokoje, mieszkanie 54,81 m², parter, oferta nr , 56709/4508/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Bernardyńska
56709/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56709/4508/OMS - zdjęcie nr 1
56709/4508/OMS - zdjęcie nr 2
56709/4508/OMS - zdjęcie nr 3
56709/4508/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,81 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1977

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Warszawa, Mokotów, Bernardyńska, 56709/4508/OMS | Tabelaofert.pl