Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 122,00 m², 3 pokoje, oferta nr R3328600

3 793 547 zł

31 095 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Benahavis

3 pokoje, mieszkanie 122,00 m², oferta nr , R3328600, Benahavis
R3328600 - zdjęcie nr 0
R3328600 - zdjęcie nr 1
R3328600 - zdjęcie nr 2
R3328600 - zdjęcie nr 3
R3328600 - zdjęcie nr 4
R3328600 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

122,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę