Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,46 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMSUJE387

625 000 zł

11 476 zł /m²

Rata 2 924 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Rotmanka, Bajki

3 pokoje, mieszkanie 54,46 m², piętro 1, oferta nr , SMSUJE387, Rotmanka, Bajki
SMSUJE387 - zdjęcie nr 0
SMSUJE387 - zdjęcie nr 1
SMSUJE387 - zdjęcie nr 2
SMSUJE387 - zdjęcie nr 3
SMSUJE387 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,46 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę