Logo

Nowe mieszkanie, 53,10 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 4E

1 691 201 zł

31 849 zł/m²

Monitoring cen

Hiszpania, Torrevieja, Av. de las Habaneras

3 pokoje, mieszkanie 53,10 m², piętro 4, oferta nr 4E, Avda. de las Habaneras, Torrevieja, Av. de las Habaneras
Avda. de las Habaneras - zdjęcie nr 0
Avda. de las Habaneras - zdjęcie nr 1
Avda. de las Habaneras - zdjęcie nr 2
Avda. de las Habaneras - zdjęcie nr 3
Avda. de las Habaneras - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.1 m², 4E
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,10 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (11,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę