Logo

Nowe mieszkanie, 69,85 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr M17

579 755 zł

8 300 zł /m²

Rata 2 713 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wave - Etap 2

Giżycko, ul. Armii Krajowej

3 pokoje, mieszkanie 69,85 m², piętro 1, oferta nr M17, Wave - Etap 2, Giżycko, ul. Armii Krajowej
Wave - Etap 2 - zdjęcie nr 0
Wave - Etap 2 - zdjęcie nr 1
Wave - Etap 2 - zdjęcie nr 2
Wave - Etap 2 - zdjęcie nr 3
Wave - Etap 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 69.85 m², M17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,85 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę