Logo

Nowe mieszkanie, 70,19 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A1/75

736 995 zł

10 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 448 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ESSA Kliny

Kraków, Swoszowice, Kliny, ul. Anny Szwed-Śniadowskiej

SALON Z ANEKSEM22,27 m²SYPIALNIA12,80 m²SYPIALNIA12,64 m²ŁAZIENKA5,85 m²ŁAZIENKA4,84 m²KORYTARZ11,79 m²TARAS7,36 m²TARAS5,80 m²OGRÓDEK30,49 m²OGRÓDEK19,60 m²
Wymiary mieszkania 70.19 m², A1/75
Wirtualna makieta 3D mieszkania 70.19 m², A1/75
A1/75
Plan piętra
ESSA Kliny - zdjęcie nr 0
ESSA Kliny - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 70.19 m², A1/75
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,19 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking podziemny (płatny dodatkowo 55000 zł)

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,36 m²), taras (5,80 m²), ogródek (30,49 m²), ogródek (19,60 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę