Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,14 m², 3 pokoje, parter, oferta nr IN231161

1 575 000 zł

23 458 zł /m²

Rata 7 369 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdańsk, Śródmieście, Angielska Grobla

3 pokoje, mieszkanie 67,14 m², parter, oferta nr , IN231161, Gdańsk, Śródmieście, Angielska Grobla
IN231161 - zdjęcie nr 0
IN231161 - zdjęcie nr 1
IN231161 - zdjęcie nr 2
IN231161 - zdjęcie nr 3
IN231161 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67.14 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,14 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę